poniedziałek, 15 lipca, 2024

Odpowiednio zaprojektowany taras stanie się letnim przedłużeniem salonu i da nam możliwość odpoczywania blisko natury i zieleni. Jednym z chętniej kupowanych mebli na przydomowe tarasy jest narożnik technorattanowy – mebel ten stanie się najlepszym powodem dla którego chętniej będziemy zaglądać na taras czy balkon.

Narożnik technorattanowy – mebel wysoce odporny na uszkodzenia

Dlaczego narożnik technorattanowy cieszy się tak dużym zainteresowaniem? Przede wszystkim taka sofa pozwala na wygodne usadzenie kilkorga gości lub też wygodne leżenie i drzemanie. Sofy takie zapewnią wysoki komfort, wygodę, są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Narożnik technorattanowy jest również wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne – wszystko za sprawą zastosowanych materiałów.

Technorattan to tworzywo syntetyczne o nieporowatej strukturze. Taki materiał nie chłonie wilgoci, kurzu, jego czyszczenie nie sprawi żadnego problemu. Olbrzymią zaletą mebli technorattanowych jest również szeroki wybór kolorów – w kolekcjach każdy kupujący znajdzie coś dla siebie. Włókno technorattanowe nie traci koloru pod wpływem promieniowania UV – oznacza to, że zachowa ono swój piękny kolor na wiele lat. Stelaże mebli technorattanowych tworzy się z aluminium malowanego proszkowo. Ten rodzaj materiału jest niezwykle lekki, przez co waga mebla również nie będzie wysoka. Struktura aluminium zabezpieczona jest przed wilgocią i pojawianiem się ognisk rdzy.

Meble technorattanowe w ogrodzie

Narożnik technorattanowy to jeden z elementów licznych kolekcji – znajdziemy w nich również fotele, krzesła, wygodne leżanki ogrodowe, stoliki kawowe, skrzynie ogrodowe czy donice. Dzięki rozbudowanym kolekcjom bez trudu zaaranżujemy przestrzeń wypoczynkową i stworzymy miejsce, gdzie chętnie będziemy spędzać czas.

Tags: ,

Related Article