poniedziałek, 15 lipca, 2024

Prowadzisz swój gabinet medycyny estetycznej? W takim razie doskonale wiesz, że aby odnieść sukces na dynamicznie rozwijającym się rynku, należy nieustannie dopasowywać swoją ofertę do zmieniających się  trendów i odpowiadać na oczekiwania klientów. Jednym z zabiegów cieszących się coraz większą popularnością jest kriolipoliza pozwalająca pozbyć się zbędnego tłuszczu w wybranych partiach. W Twoim gabinecie brakuje urządzenia do kriolipolizy? W takim razie najwyższa pora nadrobić zaległości!

Jak działają nowoczesne urządzenia do kriolipolizy?

Urządzenia do kriolipolizy są zaawansowaną aparaturą miejscowo działającą na komórki tłuszczowe. Specjalne głowice zamrażają komórki, które następnie transportowane są do układu limfatycznego, aby finalnie w naturalny, łagodny sposób usunąć się z organizmu w procesach metabolicznych. Co ważne, proces uszkadzania komórek chłodem działa wyłącznie na tkankach tłuszczowych, nie naruszając skóry, mięśni, nerwów czy naczyń krwionośnych. Na pełne efekty nieinwazyjnej kuracji trzeba zazwyczaj poczekać około 1-2 miesięcy.

Dlaczego warto?

Kriolipoliza cieszy się coraz większym zainteresowaniem osób, które chcą zredukować ilość tkanki tłuszczowej, ale jednocześnie nie chcą poddawać się drastycznym zabiegom zbyt mocno ingerującym w ciało. Dzięki nowoczesnej metodzie możliwe jest łagodne, ale skuteczne wyszczuplenie najbardziej problematycznych miejsc, na których wygląd trudno wpłynąć ćwiczeniami czy dietą – twarzy, ud czy dolnej partii brzucha. Kriolipoliza nie niesie ze sobą żadnych dokuczliwych skutków ubocznych i nie pociąga za sobą żadnej rekonwalescencji.

Tags: ,

Related Article

No Related Article