wtorek, 18 czerwca, 2024

Nowoczesne wózki dla dzieci różnią się od siebie nie tylko designem, ale i dodatkami, wagą, funkcjonalnością. Szukając idealnego wózka dla siebie i swojego dziecka powinniśmy wziąć pod uwagę szereg czynników. Dajmy sobie nieco czasu na podjęcie wyboru i przeanalizujmy najlepsze oferty na polskim rynku.

Wózki 3w1, czyli wózek, który zmienia się razem z dzieckiem

Jednymi z najchętniej kupowanych są dzisiaj wózki w typie 3w1, w których możliwe jest wymienianie elementów w zależności od potrzeb i wieku dziecka. Tuż po narodzinach dziecka wózek zostaje zaopatrzony w obszerną i bezpieczną gondolę, w której dziecko będzie mogło wygodnie spać podczas wspólnych spacerów. Gondola może być wykorzystywana zamiennie z nosidłem – oba te elementy umieścimy na stelażu wózka. Kiedy tylko dziecko zacznie siadać wystarczy wymieniać gondolę na siedzisko. Siedziska w wózkach 3w1 posiadają kilkupunktowe pasy bezpieczeństwa, jak również regulowany podnóżek. Wózki 3w1 posiadają wiele interesujących dodatków, które z pewnością sprawdzą się podczas spacerów w różnych warunkach: kosz na zakupy, torba, regulowany uchwyt do prowadzenia wózka. Budka w takich wózkach jest obszerna, może być wyposażona w niewielkie okienko dla lepszego przepływu powietrza podczas gorących dni.

Zwinne wózki spacerowe

Do niedawna panowało przekonanie, że wózki spacerowe są odpowiednie wyłącznie na wiosnę i lato. Dzisiaj wiemy, że dostępne modele (np. na stronie espiro.pl) sprawdzą się przez cały rok! Wózki spacerowe odznaczają się niską wagą, jak również lekkością prowadzenia – duża w tym zasługa odpowiedniego systemu amortyzacji i doboru kół z pianek syntetycznych. Taki wózek idealnie sprawdzi się podczas spaceru w lesie! Wózki spacerowe możemy bez problemu składać i rozkładać, zmieszczą się do bagażnika samochodu.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

Wysoki stolik do kuchni https://ciekawostki-porady.blogspot.com/ https://dajplus.pl/ogrzewacz-tarasowy-nowa-era-komfortu-na-swiezym-powietrzu/