poniedziałek, 15 lipca, 2024

 

Smukła linia i jędrna skóra są marzeniem znacznej części z nas. Niestety, nie zawsze restrykcyjna dieta i ćwiczenia są w stanie zagwarantować satysfakcjonujące efekty. Zaburzenia hormonalne, ukryte schorzenia czy predyspozycje genetyczne często nie pozwalają uzyskać pożądanego rezultatu. Odpowiedzią na potrzeby osób walczących o lepszą sylwetkę, a co za tym idzie – lepsze samopoczucie, jest nowoczesna medycyna estetyczna. Poznaj bliżej urządzenie do modelowania sylwetki Evolve – innowacyjną aparaturę, która przybliży Cię do niedoścignionego dotąd ideału.

Czym jest urządzenie do modelowania sylwetki Evolve?

Urządzenie do modelowania sylwetki Evolve opracowane zostało przez izraelską firmę Inmode wyznaczającą trendy w dynamicznie rozwijającej się medycynie estetycznej. Zaawansowane technologicznie urządzenie działa w trzech trybach. Może być stosowane do redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, stymulacji mięśni. Każdy z wymienionych zabiegów jest realizowany niezależnie za pomocą specjalnych aplikatorów. Przemyślana konstrukcja umożliwia jednoczesne wykonywanie zabiegu na wielu obszarach ciała podczas jednej sesji. Parametry dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta, co przekłada się na efekty kuracji. Urządzenie jest bezobsługowe – lekarz nie musi manualnie sterować głowicami.

Bezpieczeństwo i pewność

Zabiegi wyszczuplające, ujędrniające i modelujące przeprowadzane przy użyciu urządzenia do modelowania sylwetki Evolve są nieinwazyjne. Po poddaniu się kuracji nie musisz przechodzić długiej rekonwalescencji ani borykać się z zasinieniem i obrzękiem. Kuracja jest łagodna dla ciała i nie grozi żadnymi poważnymi powikłaniami.

Tags: ,

Related Article

No Related Article