poniedziałek, 15 lipca, 2024

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej wyczekiwany okres w ciągu roku – lato! Wczesna wiosna to czas, kiedy właściciele ogrodów zaczynają wielkie pozimowe porządki, robią remanent sprzętu i mebli, sieją rośliny, porządkują rabaty… Może w tym roku warto pójść o krok dalej i wzbogacić swoją posesję o element, o którym zawsze marzyłeś – nowoczesne zadaszenie? Sprawdź, czym charakteryzuje się innowacyjna pergola i dlaczego warto w nią zainwestować!

Nowoczesna pergola – efektowna dekoracja, niezawodne zadaszenie

Ogród w pełni funkcjonalny w każdą pogodę? Teraz to możliwe! Aby całkowicie uniezależnić się od kapryśnej aury, wystarczy zamontować obok domu lub bezpośrednio przy elewacji pergolę. Nowoczesne, wolnostojące lub przyścienne konstrukcje wykonane są z malowanego proszkowo aluminium. Ich cechą charakterystyczną są regulowane dachy produkowane z kilkuwarstwowej tkaniny technicznej lub lameli, czyli płaskich, aluminiowych listew. Konstrukcje składają się z łączonych modułów, co znacząco usprawnia montaż i umożliwia dobranie pergoli do każdego tarasu. Zadaszenia nie tylko rzucają na tarasowe deski kojący cień, ale również są szczelną barierą dla promieniowania UV i wody.

Popularne w modnych ogrodach pergole doskonale współgrają z minimalistycznymi, dopracowanymi aranżacjami. Dostępne w niemal wszystkich kolorach, efektowne konstrukcje dodają każdej kompozycji klasy.

Urokliwy ogród zimowy

Czołowe marki wysokiej klasy wyposażenia ogrodowego proponują szereg dodatków, które jeszcze bardziej zwiększają możliwości zadaszeń. Wzbogacając podstawową wersję zadaszenia o szklaną, przesuwną zabudowę, promienniki podczerwieni emitujące przyjemne, naturalne ciepło i systemy zintegrowanego oświetlenia, tworzysz dla siebie i bliskich całoroczną strefę odpoczynku. Zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi taras pozwoli Ci delektować się zimową aurą w wyjątkowych warunkach. Na stronie tarasola.pl znajdziesz przykłady najciekawszych realizacji.

Tags: ,

Related Article