czwartek, 30 maja, 2024

Która stylizacja kuchni będzie najlepsza? Ta, która najbardziej przypadnie użytkownikom do gustu. Nawet, jeżeli nie do końca będzie ona zgodna z obowiązującymi trendami wnętrzarskimi. Na co konkretnie można się zdecydować?

Niebanalna, drewniana stylizacja kuchni

Drewno w tymże pomieszczeniu może mieć zupełnie różne oblicze. Najłatwiejszą opcją są drewniane fronty szafek kuchennych – w szczególności, te w ciemnym kolorze, które prezentować się będą idealnie na tle jasnych ścian. Można zdecydować się na biel, ponieważ jest to jeden z najbardziej uniwersalnych kolorów, ale również można wziąć pod uwagę beże, czy też odcienie kremowe. Powracając jednak do ciemnych kolorów drewna – najlepszą propozycją jest uwielbiany orzech lub mahoń. Do tego wszystkiego można dobrać nierdzewne odcienie stali, które będą wyróżniać się na tle całej kuchni.

Kuchnia w kolorze zielonym

A może powrót do korzeni? Kuchnia to idealne miejsce na to, aby pokazać swoje przywiązanie do środowiska naturalnego. Doskonałą propozycją stać się może butelkowa zieleń – na frontach kuchennych lub na ścianie. Obydwie te propozycje mogą sprawić w jednym pomieszczeniu, mogą sprawić, że kuchnia będzie wyglądała na zbyt ciemną. Taka naturalna stylizacja kuchni świetnie będzie komponować się z roślinami w doniczkach, jakie można zgromadzić na parapecie w kuchni. Polecane są świeże zioła, które nadają potrawom jeszcze lepszy smak i aromat. Naturalnie urządzona kuchnia jest ciekawą propozycją, zyskującą aprobatę u wielu osób. 

 

Tags: ,

Related Article

No Related Article

ciniecmurckowski.pl https://groupe-printco.pl/industrialne-detale-w-twojej-kuchni-elegancja-hokerow-i-nowoczesnych-donic/ asc.org