wtorek, 23 kwietnia, 2024

Organizacja wspólnego popołudnia na świeżym powietrzu z rodziną nie musi wiązać się z wyjazdem poza miasto. Dysponując nawet niewielkim ogrodem możemy pozwolić sobie na stworzenie wyjątkowego miejsca wypoczynkowego, z którego korzystać będą wszyscy domownicy. Jakie rozwiązania wybrać, aby cieszyć się komfortem w okresie lata?

Idealne meble outdoorowe

Jakie meble ogrodowe wybrać, aby jednocześnie zapewniły one komfort i podnosiły estetykę otoczenia? Wybór jest olbrzymi – wśród najchętniej wybieranych wymienia się meble technorattanowe, które zachwycają trwałością i pięknym wyglądem. Technorattan jest tworzywem o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, wnikanie brudu czy promieniowanie UV. Struktura tego tworzywa nie zmienia się nawet po wielu latach użytkowania, a kolor zachowuje żywy odcień. Meble technorattanowe opierają się na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo – takie tworzywo zabezpieczone jest przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy.

Alternatywą dla mebli technorattanowych mogą być meble rotangowe lub też komplety modułowe. Meble oddawane w ręce klientów zaskakują nowoczesnym designem i wykorzystaniem nowoczesnych tworzyw. Wszystkie one posiadają wieloletnią gwarancję i zapewnią nam fantastyczne chwile na świeżym powietrzu.

Wybieramy grilla – grill gazowy czy węglowy?

Chcąc zorganizować posiłek na świeżym powietrzu często zastanawiamy się co wybrać: grill gazowy czy węglowy? Klasyczne grille węglowe są powoli wypierane przez nowoczesne urządzenia gazowe – emitują one znacznie mniej dymu, a użytkownik może sam regulować wysokość płomienia pod produktami spożywczymi. Potrawy z grilla w okresie lata smakować będą wybornie, szczególnie kiedy podamy je ze świeżymi sałatkami czy ugotowaną wcześniej kukurydzą.

Tags: ,

Related Article