czwartek, 30 maja, 2024

Rozstępy, nieestetyczne „pęknięcia” na skórze, są zmorą ogromnej ilości kobiet. Charakterystyczne pręgi mogą pojawiać się u młodych dziewcząt, które zaczynają intensywnie rosnąć, kobiet w ciąży, osób, które w szybkim tempie przytyły, a nawet tych, które szybko straciły na wadze. Na półkach w drogeriach i aptekach znaleźć możemy ogrom różnorodnych produktów, które mają pomóc walce ze zmianami skórnymi. Niestety, efektywność domowych kuracji pozostawia wiele do życzenia. Szansę na przywrócenie swojej skórze utraconego blasku daje medycyna estetyczna.

Laser – skuteczna broń w walce z rozstępami

Rynek usług z zakresu medycyny estetycznej jest niezwykle bogaty. Wśród popularnych kuracji szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się zabiegi laserowe zbawiennie wpływające na kondycję skóry. Usunąć rozstępy można na dwa sposoby: poddając się dermabrazji albo kuracji z wykorzystaniem lasera frakcyjnego. Zasada działania lasera jest prosta: poddawane naświetlaniu obszary zostają uszkodzone, co aktywuje naturalne procesy naprawcze. Podrażniona skóra zaczyna się łuszczyć, a martwa tkanka zastępowana jest napiętą, zdrową skórą. Na rezultaty zabiegów laserowych należy poczekać kilka tygodni. Możesz mieć jednak pewność, że finalny efekt jest wart oczekiwania!

Zabiegi laserowe sposobem na piękną skórę

Nowoczesna aparatura wykorzystywana w gabinetach medycyny estetycznej znajduje znacznie szersze zastosowanie. Dzięki wiązkom laserowym o zróżnicowanej długości pacjenci mogą skutecznie pozbyć się blizn różnego pochodzenia, znamion i przebarwień, spłycić zmarszczki, poprawić owal twarzy czy raz na zawsze pozbyć się owłosienia w wybranych miejscach.  Na stronie shar-pol.pl znajdziesz więcej praktycznych informacji na temat innowacyjnej medycyny estetycznej.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://dinusiek.pl/niepowtarzalne-wnetrza-jak-meble-loftowe-przedefiniowaly-nowoczesny-design/ https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/ ngchenzi.com