wtorek, 23 kwietnia, 2024

Jeszcze do niedawna każda pani przed wykonaniem domowego zabiegu koloryzacji udawała się do najbliższej drogerii, aby zaopatrzyć się w jedną z farb popularnej, ogólnodostępnej marki. Jednak dzisiaj coraz większa rzesza osób farbujących włosy rezygnuje ze standardowych specyfików na rzecz kosmetyków używanych przez fryzjerów. Dlaczego przy następnej koloryzacji warto sięgnąć po profesjonalną farbę? Sprawdź!

Farba do włosów profesjonalna – efekt jak u fryzjera

Farby znajdujące się wśród elementów wyposażenia  luksusowych salonów fryzjerskich może kupić każdy z nas. Farba do włosów z profesjonalnej linii jest znacznie mocniej skoncentrowana niż jej drogeryjny zamiennik. Efekt koloryzacji jest znacznie trwalszy, a naniesiony kolor intensywniejszy. Dzięki specjalnym formułom mieszanka równomiernie pokrywa wszystkie pasma.

Farbowanie włosów środkiem z amoniakiem może je wysuszać i uszkadzać ich strukturę. Wybierając profesjonalną farbę do włosów, ograniczasz ryzyko powstawania uszkodzeń do minimum. W składzie tego typu specyfików znajduje się wiele składników odżywczych, dzięki którym pasma poddane koloryzacji nie tracą swojego nawilżenia, są mocne i lśniące.

Warto wiedzieć!

Pamiętaj, że wykonanie koloryzacji przy użyciu profesjonalnych kosmetyków wymaga wprawy i odrobiny umiejętności. Aby efekt zabiegu był w pełni satysfakcjonujący, zawsze postępuj zgodnie z instrukcją producenta dołączoną do farby.

Ile to kosztuje?

Jeśli wydaje Ci się, że kupno wysokiej klasy kosmetyków koloryzacyjnych z profesjonalnych linii jest niemałym wydatkiem, spieszymy wyprowadzić Cię z błędu! Ceny tego typu produktów nie odbiegają od cen farb drogeryjnych. W polecane przez fryzjerów farby najlepiej zaopatrywać się w dobrze wyposażonych hurtowniach (największy wybór zapewniają hurtownie internetowe).

Tags: ,

Related Article

No Related Article