poniedziałek, 15 lipca, 2024

Pracujesz w Holandii i przyszedł czas  rozliczenia się z podatku? Nie masz pojęcia jak się za to zabrać? Nie musisz się już martwić, bo trafiłeś w odpowiednie miejsce. Zajmujemy się doradztwem i kompleksowym rozliczaniem podatków z zagranicy od wielu lat, a holenderski system podatkowy nie ma przed nami tajemnic. Nasi specjaliści pomogą Ci skompletować wszystkie potrzebne do rozliczenia dokumenty oraz uzyskać jak najwyższy zwrot podatku. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się jak łatwo uzyskać zwrot podatku z Holandii w Polsce.

Zwrot podatku z Holandii – obowiązek każdego pracownika

Jeżeli pracowałeś w Holandii w danym roku podatkowym i uzyskałeś legalny dochód, to jesteś zobowiązany złożyć zeznanie podatkowe. Po otrzymaniu od pracodawcy karty podatkowej Jaaropgave należy wypełnić odpowiednią ankietę osobową i wraz z innymi niezbędnymi dokumentami złożyć w holenderskim urzędzie skarbowym. W przypadku gdy przez okres pracy pobierana była od nas zbyt wysoka zaliczka na podatek, otrzymamy należny nam zwrot. Suma ta może się zwiększyć jeżeli kwalifikować się będziemy do skorzystania z którejś z licznych ulg podatkowych. Może być to rozłąkowe, ulga na dziecko, zwrot kosztów dojazdu do pracy czy korzyści związane z rozliczania się z partnerem finansowym. Odezwij się do nas, a doradzimy najlepszy sposób rozliczenia.

Zwrot podatku z Belgii – pomoc w rozliczeniu

Również w Belgii, niezależnie od tego czy jesteśmy zameldowani, oraz jaki okres czasu przepracowaliśmy, musimy rozliczyć się z podatku. Obowiązuje tam aż pięć stawek podatkowych zależnych od wysokości dochodów podatnika uzyskanych w ciągu całego roku podatkowego. Przy staraniu się o zwrot podatku z Belgii warto rozważyć rozliczanie się ze współmałżonkiem, ponieważ pozwala to wnioskować o znacznie wyższą kwotę zwrotu nadpłaconego podatku. Na pieniądze czeka się niestety nawet do pół roku. Przyspieszyć ten proces możesz poprzez zlecenie rozliczenia naszej firmie, zadbamy, abyś uzyskał jak najwyższy zwrot w jak najszybszym czasie – Holandia.org.

 

Tags: ,

Related Article

No Related Article